Włochy

By in
399
Włochy

PIELGRZYMKA ŚLADAMI ŚW. JOANNY BERETTY MOLLI

Przy współpracy Stowarzyszenia Przyjaciół Świętej Joanny Beretty Molli

20.09 – 23.09.2019 r.

Magenta, Ponte Nuovo, Mesero,  Jezioro Maggiore, Bergamo, Courmayer, Masyw Mont Blanc   

I DZIEŃ – piątek

Godz. 11.30 – Odprawa w porcie lotniczym Kraków – Balice. Lądowanie w Mediolan – Bergamo. Zakwaterowanie w hotelu. Przejazd do Ponte Nuovo, Eucharystia. Obiadokolacja. Nocleg.

II DZIEŃ – sobota

Śniadanie. Wyjazd do Magenta, Eucharystia. Przerwa na kawkę. Przejazd do Ponte Nuovo. Wizyta w Mesero i w Corbetta. Powrót do hotelu.  Obiadokolacja. Nocleg. 

III DZIEŃ – niedziela

Śniadanie. Podróż do Courmayer  w Dolinie Aosty. Eucharystia, zwiedzanie i czas wolny.  Wyjazd kolejką na masyw Mont Blanc (3462 m.n.p.m) Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. 

IV DZIEŃ – poniedziałek

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu.  Przejazd nad Jezioro Maggiore, rejs statkiem. Przejazd do Bergamo, zwiedzanie. Odprawa w porcie lotniczym Mediolan Bergamo. Przylot do Balic na godz. 23.50

Świadczenia zawarte w cenie:  3 noclegi, wyżywienie (3 śniadania, 3 obfite, włoskie obiadokolacje), ubezpieczenie KL i NNW, transfer  z/na lotnisko, wszystkie przejazdy po Włoszech (około 700 km), opieka pilota. Bilet na rejs statkiem po jeziorze Maggiore. Bilet na kolejkę Skyway na masyw Mont Blanc.

Koszt: 280 PLN i 280 EURO (przy minimum 18 osobach) + cena biletu lotniczego

Program może być realizowany zamiennie. Decyzje podejmie organizator.