Pielgrzymka do Włochy

By in ,
564
Pielgrzymka do Włochy

  Bari, Półwysep Gargano – San Giovanni Rotondo, Monte San Angelo, Adriatyk, Zatoka Manfredonia.

Termin 05-08.10.2019

 I DZIEŃ – sobota

Godz. 08.00 – Odprawa w porcie lotniczym Kraków – Balice

Lądowanie w Bari o godzinie 11.40. Przejazd do centrum. Zwiedzanie miasta: Bazyliki Św. Mikołaja – modlitwa przy relikwiach. Romańska katedra Św. Sabina, Zamek. Spacer po via Venezia. Czas wolny na włoską kawę. Przejazd do San Giovanni Rotondo, zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

 II DZIEŃ – niedziela

Śniadanie. Eucharystia. Zwiedzanie: Sanktuarium Św. Ojca Pio – Kościół Antyczny, gdzie otrzymał stygmaty.  Cela Ojca Pio. Bazylika Matki Bożej Łaskawej, gdzie znajduje się grób Świętego w pięknej kaplicy ozdobionej mozaikami ojca Marka Rupnika.  Czas wolny, przerwa na dobrą włoską kawę. Przejście monumentalną Drogą Krzyżową,  Obiadokolacja, Nocleg.

 III DZIEŃ – poniedziałek

Śniadanie. Przejazd do Monte Sant’ Angelo.  Miejsce kultu Świętego Michała Archanioła. Miejsce wyjątkowe, oferuje przybyszom zapierające dech widoki na zatokę Manfredonia, mistyczną atmosferę Groty Objawień. Eucharystia w Grocie Objawień. Czas wolny. Przejazd nad zatokę, kąpiel w Adriatyku, plażowanie. Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

 IV DZIEŃ – wtorek

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Msza św. Przejazd do Przejazd na lotnisko do Bari.  Odprawa w porcie lotniczym w Bari. Przylot do Krakowa o godz. 14.00. Zakończenie.

 

Świadczenia zawarte w cenie: 3 noclegi, wyżywienie (3 śniadania, 3 obiadokolacje), ubezpieczenie KL i NNW, transfer  z/na lotnisko, wszystkie przejazdy po Włoszech, opieka pilota. 

Koszt: 200 PLN i 200 EURO + cena biletu lotniczego.

Program może być realizowany zamiennie. Decyzje podejmie organizator.