Warszawa, Gietrzwałd, Toruń, Kalisz.

By in
1205
Warszawa,  Gietrzwałd,   Toruń,  Kalisz.

Warszawa, Gietrzwałd, Toruń, Kalisz.

W programie: Msza św. każdego dnia    

Dzień I.      Warszawa

Wyjazd  o godzinie 04.00. Przejazd do Warszawy, gdzie pierwsze kroki skierujemy do Świątyni Opatrzności Bożej. Zwiedzanie z przewodnikiem Centrum Opatrzności Bożej m.in. Panteon Wielkich Polaków, Bazylika. Wspólna modlitwa w Świątyni, czas wolny na indywidualną modlitwę. Przejazd do centrum Warszawy, zwiedzanie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej.  Z przewodnikiem: Łazienki Królewskie, Trakt Królewski, Zamek Królewski z zewnątrz, Starówka, Katedra, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Piłsudskiego. Modlitwa przy grobie Bł. Jerzego Popiełuszki. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II.     Warszawa – Gietrzwałd – Toruń

            Śniadanie i wykwaterowanie  z hotelu. Przejazd do Gietrzwałdu. Sanktuarium jest jednym z 12 na świecie, a jedynym w Polsce miejscem objawień maryjnych uznanych przez Stolicę Apostolską za autentyczne. W roku 2017 obchodzone było  140-lecia objawień w Gietrzwałdzie.  Zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego. Czas wolny na indywidualna modlitwę. Przejazd do Torunia. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.

Dzień III. Toruń – Kalisz 

            Śniadanie. Zwiedzanie Radia Maryja oraz  Kościoła Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, Kaplica Pamięci. Wspólna modlitwa,  czas wolny. Przejazd do Kalisza – Sanktuarium św. Józefa. Modlitwa i zwiedzanie Sanktuarium. Obiad i powrót w późnych godzinach wieczornych. 

W/w program może ulec małym zmianom w zależności od dostępności zwiedzanych obiektów.

Cena 450 zł od osoby. Dla grupy 48 osób. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w kwocie 200 zł.

Cena zawiera: przejazd autokarem, opieka pilota,  ubezpieczenie NNW. 2 x nocleg,   2x śniadanie, 3x obiad/obiadokolacja. Licencjonowany przewodnik po Warszawie. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, podatek VAT.