Wakacje w górach

Szanowni Państwo, Drodzy Turyści.

Obecna sytuacja zaprasza nas do spędzenia tegorocznych wakacji w Polsce. Nasz kraj jest bardzo piękny i jest wiele wspaniałych miejsc, które warto odwiedzić.  Bardzo serdecznie zapraszam do odpoczynku w górach. Nasza oferta skierowana jest głównie do rodzin z dziećmi, to nie oznacza, że Senior czy Singiel nie może spędzić wakacji z Beskidy Travel.

Zapraszamy na kilkudniowe turnusy, podczas których nie pozwolimy się Wam nudzić.

Miejsca bardziej i mniej znane, niemniej ciekawe: Beskid Żywiecki, Orawa, Kotlina Orawsko-Nowotarska, Gorce i Pieniny. 

To właśnie podczas owego turnusu zwiedzimy w/w miejsca podziwiając i delektując się wspaniałą przyrodą i zabytkami. W planie m.in. Królowa polskich Beskidów – Babia Góra, Skansen Wsi Orawskiej z zajęciami edukacyjnymi dla dzieci i starszych, Wypasiona Dolina, wycieczka rowerowa Pętlą puścizn czarnodunajeckich (torfowiska). 

Dalej szlak Architektury Drewnianej – Kościół w Orawce i Muzeum Orkana w Rabce Zdroju. Nie zabraknie, również czasu na atrakcje w Rabkolandzie. Zwiedzanie Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce i wycieczka pociągiem retro. A  najlepsze lody zjemy w Nowym Targu.  Wieczorami biesiadowanie przy ognisku. 

Turnus od soboty do soboty. 

Cena 890 zł/os

Zakwaterowanie w pensjonacie agroturystycznym ” SARENKA” w cichej i spokojnej miejscowości Podsarnie. 

Cena obejmuje: zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, TV,WiFi, wyżywienie (śniadanie, suchy prowiant na dzień i obiadokolacja). Wycieczki całodniowe.