Pielgrzymka do Medjugorie

Dzień 1.

W godzinach popołudniowych wyjazd z Krakowa/Wadowic, przejazd nocny do Chorwacji.

Dzień 2.

Postój w Narodowym Sanktuarium Chorwacji w Marija Bistrica, miejsce, gdzie na modlitwę przybywa prawie 1 mln pielgrzymów z całego świata. Zwiedzimy Kościół Najświętszej Marii Panny. Przejazd w okolice Medjugorie. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 3.

Śniadanie i całodzienny pobyt w Medjugorie, miejsce wyjątkowe, miejsce objawień Matki Bożej Królowej Pokoju, która w roku 1981 objawiła się sześciorgu dzieciom. Odwiedzimy cudowne miejsce objawień – Górę Podbrdo, kościół Św. Jakuba.  Wieczorem udział w nabożeństwach. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4.

Śniadanie. Przejazd do Mostaru. To jedno z najpiękniejszych miast Bośni i Hercegowiny położone wśród szczytów Gór Dynarskich. Zwiedzimy starówkę,  XVI-wieczny kamienny most ( UNESCO). Spacer kamiennymi uliczkami, pełnych kolorowych straganów wypełnionych pamiątkami z czasów tureckich. Przejazd do wodospadów Kravica. Zespół wodospadów z czystą, krystaliczną wodę zachwyca swoim pięknem. Powrót do Medjugorje. Udział w nabożeństwach wieczornych. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5.

Śniadanie i wykwaterowanie. Czas na indywidualną modlitwę. Przejazd do Vepric, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Przejazd do Splitu (UNESCO), zwiedzanie z przewodnikiem, czas wolny nad Adriatykiem. Przejazd do Trogiru zwiedzanie. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6.

Śniadanie, przejazd do Parku Narodowego Krk – wizytówka Chorwacji.  Spacer wśród wodospadów. Przejazd do Zadaru, zwiedzanie miasta. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7.

Śniadanie  i zwiedzanie wyspy Pag. W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

Ostateczną kolejność zwiedzanie ustala organizator.

Koszt pielgrzymki    1950 PLN

Zgłoszenia  i zapisy pod nr telefonu: 661661551

Cena obejmuje: Przejazd busem/autokarem, 5 noclegów, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL. Przewodnik, bilety wstępu.