Ukraina - Lwów 3 dni

DZIEŃ 1.
Wyjazd  o godz. 16.00. W godzinach wieczornych przyjazd do Przemyśla. Zakwaterowanie. Dla chętnych spacer po Starym Mieście. Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 2. Przemyśl – Lwów
Śniadanie i  przejazd  w stronę granicy PL/UA. Po odprawie paszportowej przejazd do Lwowa. Lwów, to nie tylko dawno miniona Polska i jedno z głównych miast dawnej Galicji. Lwów to niezliczone zabytki i miasto, które ma po prostu charakterystyczną atmosferę, przyciąga bogactwem wielowiekowej historii, kultury i tradycji.  Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Wały Hetmańskie, Uniwersytet ul. Kopernika, Pałac Potockich, Klasztor O.O. Bernardynów, Kościół O.O. Dominikanów, Stary Rynek, Plac Mickiewicza. Katedra Łacińska, Opera Lwowska.  Czas wolny.  Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 3. Lwów
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu.  Ciąg dalszy zwiedzania z przewodnikiem: Kopiec Unii Lubelskiej – panorama miasta, Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt Lwowskich. Czas wolny na kawę i zakupy. Obiad i w godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.
W/w program jest ramowy. Może ulec małym zmianom w zależności od dostępności zwiedzanych obiektów.
Cena od 450 zł od osoby.
Cena zawiera: przejazd autokarem/busem,  opieka pilota, przewodnik po Lwowie 2 dni,  ubezpieczenie KL i NNW, 2x nocleg, 2x śniadanie, 2x obiadokolacja, bilety wstępu. Każdy uczestnik powinien posiadać ważny paszport, minimum 6 miesięcy.