Czechy - Praga 3 dni

DZIEŃ 1. GÓRA ŚW. ANNY – ZAMEK W MOSZNEJ – WAMBIERZYCE 

Wyjazd o godz. 06.00.  Przejazd w kierunku Opola. W godzinach południowych przyjazd na Górę św. Anny. Zwiedzanie Sanktuarium św. Anny Samotrzeć. Przejazd do Mosznej i zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Moszna. Przejazd do Wambierzyc do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Obiadokolacja. O godzinie 21.00 uroczysty Apel Maryjny z iluminacją bazyliki. Nocleg.

DZIEŃ 2. CZERMNA – PRAGA

Rano śniadanie i wykwaterowanie z hotelu przejazd  do miejscowości Czermna gdzie znajduje się słynna Kaplica Czaszek. Krótki postój na zwiedzanie. Przejazd do Pragi.  Zwiedzanie Pragi z przewodnikiem około 4 godzin. Klasztor Strahowski, Muzeum Miniatur Pohorzelec, Loreta, Plac Hradczański, Zamek Praski, Katedra św. Wita, Stary Pałac Królewski, Bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka, Ulica Nerudova, Most Karola.  Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Wyjazd na wieczorny pokaz fontann – słynnej Praskiej atrakcji. Zbudowana w 1891 r. fontanna posiada 3000 dysz, 1248 podwodnych reflektorów o różnych barwach, 1650 metrów sześciennych wody w basenie o wymiarach 25 x45 metrów, 50 pomp zasilających kilkanaście obiegów wodnych, 2 km -długość całej instalacji wodnej. Pokaz fontann odbywa się przy muzyce, klasycznej, filmowej i rozrywkowej rozbrzmiewającej z 55 głośników.  Powrót do hotelu.

DZIEŃ 3. PRAGA

Śniadanie, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie urokliwego miasta m.in. Plac Wacława, Pałac Lucerna, Ogród Franciszkanów z Kościołem Matki Boskiej Śnieżnej, Labirynt Luster, Dom reprezentacyjny, Rynek Starego Miasta. Obiad i w godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

W/w program może ulec małym zmianom w zależności od dostępności zwiedzanych obiektów.

Zapytaj o wycenę: biuro@beskidy-travel.pl  

Cena zawiera: przejazd autokarem,  opieka pilota, przewodnik po Pradze, ubezpieczenie KL i NNW na kwotę 10 000 PLN. 2x nocleg, 2x śniadanie, 2x obiadokolacja.