Warszawa - Gietrzwałd - Toruń - Kalisz

Dzień I.   Warszawa

Wyjazd  o godzinie 04.30. Przejazd do Warszawy gdzie pierwsze kroki skierujemy do Świątyni Opatrzności Bożej. Zwiedzanie z przewodnikiem Centrum Opatrzności Bożej m.in. Panteon Wielkich Polaków. Wspólna modlitwa w Świątyni, czas wolny na indywidualną modlitwę. Przejazd do centrum Warszawy  i zwiedzanie z przewodnikiem: Trakt Królewski, Zamek Królewski z zewnątrz, Starówka, Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II.     Warszawa – Gietrzwałd – Toruń

Śniadanie i wykwaterowanie  z hotelu. Przejazd do Gietrzwałdu. Sanktuarium jest jednym z 12 na świecie, a jedynym w Polsce miejscem objawień maryjnych uznanych przez Stolicę Apostolską za autentyczne. W roku 2017 obchodzone było  140-lecia objawień w Gietrzwałdzie.  Zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego. Czas wolny na indywidualna modlitwę. Przejazd do Torunia. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja. Dla chętnych nocne zwiedzanie Torunia. Nocleg.

Dzień III. Toruń – Kalisz

Śniadanie. Zwiedzanie Radia Maryja oraz  Kościoła Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Wspólna modlitwa, czas wolny na indywidualna modlitwę. Przejazd do Kalisza. Modlitwa i zwiedzanie Sanktuarium św. Józefa. Nabożeństwo do Św. Józefa. Obiad i powrót w późnych godzinach wieczornych.

W/w program może ulec małym zmianom w zależności od dostępności zwiedzanych obiektów.

Zapytaj o cenę tel: 661661551 email: biuro@beskidy-travel.pl

Zawiera: przejazd autokarem, opieka pilota,  ubezpieczenie NNW. 2 x nocleg, 2x śniadanie, 3x obiadokolacja. Licencjonowany przewodnik po Warszawie i Toruniu. Bilety wstępu.