Aktywny wypoczynek nad Morzem Bałtyckim

                             Wakacje nad  Bałtykiem

 

3-11 września  2021

Letni wypoczynek nad Morzem Bałtyckim. Pobyt i zakwaterowanie w Karwi. Ośrodek Wypoczynkowy „Claudia” położony zaledwie 50 m od jednej z najpiękniejszych plaży na polskim wybrzeżu, w sąsiedztwie lasów i nadmorskich szlaków turystycznych, a tym samym z dala od wakacyjnego zgiełku. W czasie pobytu wycieczki m.in  do Trójmiasta: W Gdańsku – zwiedzanie jednej z najpiękniejszych polskich starówek, w Gdyni – bliski kontakt z morzem, a w Sopocie wypoczynek na plaży i molo. Półwysep Helski, Przylądek Rozewie, Gwiazda Północy.

 Dzień I. (2.09.2021)

Wyjazd z Jabłonki o godzinie 23.00. Przejazd nocny autokarem do Karwi. Zakwaterowanie, odpoczynek po podróży, spacer nad morze. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień II.  3.09

Śniadanie, poranny spacer nad morze, przywitanie z morzem, plażowanie, obiad plażowanie, kolacja, nocleg.

Dzień III.  4.09

Śniadanie. Całodzienna wycieczka do Trójmiasta; Ponad 1000-letni Gdańsk, uchodzi za najbogatsze w zabytki miasto “Bałtyckiej Europy”. Zwiedzanie historycznego centrum Gdańska. Słynny gdański Żuraw, Złota Brama. Spacer  ul. Długą zwaną Drogą Królewską -najbardziej reprezentacyjna ulica miasta. Bazylika Mariacka, Fontanna Neptuna.  Przejazd na Westerplatte– zwiedzanie. Przejazd do Sopotu – ul. Bohaterów Monte Cassino, spacer po Molo. Powrót do hotelu, obiadokolacja,  nocleg.

Dzień IV-VI 5-7.09

Śniadanie, plażowanie, obiad, plażowanie, kolacja nocleg.

Dzień VII. 8.09

Śniadanie, całodzienna wycieczka na Półwysep Helski, Fokarium z karmieniem fok. Odpoczynek na plaży,  zwiedzanie Helu. Powrót do Karwi, obiadokolacja, nocleg.

Dzień VIII. 9.09

Śniadanie, wycieczka do Władysławowa – zwiedzanie: Port Morski, Dom Rybaka, Aleja Gwiazd Sportu, Korona Himalajów,  rejs statkiem, powrót do Karwi, obiad, plażowanie, kolacja, nocleg.

Dzień IX. 10.09

Śniadanie, wycieczka do Jastrzębiej Góry – zwiedzanie: Gwiazda Północy – najdalej wysunięty punkt Polski na północ. Przylądek Rozewie, Latarnia Morska. Powrót do Karwi, obiad, plażowanie, wieczór kaszubski – muzyka, ognisko, pieczone kiełbaski. Nocleg.

Dzień X. 11.09

Śniadanie, pożegnanie z morzem, wykwaterowanie, przejazd do Gdyni, Spacer Skwerem Kościuszki, ORP Błyskawica, Dar Pomorza. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Jabłonki w godzinach nocnych.

W/w program jest ramowy i może ulec małym zmianom w zależności od pogody i dostępności zwiedzanych obiektów.

Cena 1550zł/os.  Dopłata do pokoju 1 osobowego 250 zł.

 Cena zawiera:

– przejazdy autokarem. Jabłonka – Karwia – Jabłonka.

– przejazdy autokarem na Hel, do Trójmiasta i do Władysławowa.

– opieka pilota,

– ubezpieczenie NNW na kwotę 10 000 PLN,

– licencjonowany przewodnik po Trójmieście,

– wyżywienie: 8x śniadanie w formie bufetu,   8x obiad, 8x kolacja.

– 8 noclegów w bardzo ładnym OW „Cladudia”

– wieczór kaszubski,

– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,

– bilety na rejs statkiem,

– podatek VAT.

***********************************************************************************************